Všechny reference

Kup nyní

Systém zkouším už dva měsíce a musím potvrdit, že je velmi efektivní a užitečný.

Nyní mohu bezpečně jezdit i v náročnějším a strmějším terénu a rychleji reagovat na nečekané překážky. Na začátku musíte věnovat pozornost správné pozici nohou dle popisu v příručce a také opatrně stlačit ovladač, protože brzdy jsou velmi účinné. Pokud ovladač zmáčknete prudce, rychle se zastavíte, doporučuji mačkat pomalu a plynule. Vše však závisí také na typu vašich koleček (měkká – tvrdá). Výdrž baterie v jedné relaci dobrá, ale doporučuji prodloužit dobu trvání o něco více. Je to dobrý produkt, dobře stavěný a snadno se instaluje na brusle!

Massimo (Italy)

Brzda je při jízdě velmi spolehlivá. Testoval jsem hlavně sjezd.

Michal Machon (Czech)

Skvělý nákup! Nejprve si to musíte trochu nacvičit, abyste dosáhli správného bodu brzdění a udrželi rovnováhu. Ale pak je to skvělá věc, funguje perfektně.

Christian (Germany)

Jedná se skutečně o revoluční systém regulace rychlosti na kolečkových bruslích.

Produkt jsem již použil na strmějších kopcích a musím říct, že i tam brzdí, ale má svoje „ale“. Než zcela snížíte rychlost, je nutné zabrzdit plynule a pomalu zvyšovat účinnost. Pokud potřebujete rychlejší brzdění z kopce, znamená to nakonec selhání. Pokud však v těchto případech použijete pro případ nouze klasickou brzdu se zarážkou nebo boční stranu kol, budete rozlišovat, kdy je možné začít brzdit pomocí systému Stopskate, zjistíte, že produkt vám nejen umožňuje krásně zabrzděte, ale můžete s ním také chodit. Výdrž baterie je v pořádku. Dvě hodiny bruslení a zabrzdilo to dobře. Nasazení na mé fit brusle bylo podle pokynů bezproblémové. Ovladač sedí pěkně v ruce. Pokud se naučíte citlivě používat tlačítko, zvyknete si na přístup a účinnost, mohu doporučit.

Jan Hlavatý (Czech)

Dlouho jsem se rozhodl a uvažoval o koupi tohoto brzdového systému. Koneckonců, cena brzd je téměř dvojnásobná než u mých bruslí.

Nakonec jsem neodolal a koupil brzdy. Dodání po objednání bylo velmi rychlé. Podle instrukcí jsem instalaci zvládl bez problémů, instrukce jsou dobře zpracované a není v podstatě co dodat. Nakonec to také nebyl problém s jízdou, pokud je bruslař zvyklý používat patní brzdu, tj. Mít při brzdění jednu nohu vpřed, takže není problém s ovládáním této brzdy. Po několika kilometrech a neustálém testování, jak to zpomaluje, jsem to už zvládl, jako kdybych je používal nějaký pátek. Dnes mohu říci, že nelituji nákupu, protože se výrazně zvýšil komfort jízdy a člověk se nemusí bát žádného kopce. Takže palec nahoru za mě.

Lubomír (Czech)

Funguje to perfektně! Systém velmi pomáhá při ježdění a také při nasazování a vstávání, stejně jako při chůzi nahoru nebo dolů … Společnost mi také pomohla s dalšími instalačními podložkami, protože oba rámy mých bruslí jsou stejné, ne zrcadlově obrácené, jak by se dalo očekávat.

Jaroslav Hrášek (Czech)

Jsem naprosto nadšený ze systému Stopskate, funguje perfektně. Musíte si zvyknout a pomalu stisknout tlačítko ovladače. Dokonalé brzdění i za deště. Systém mohu absolutně doporučit! Zákaznický servis je skvělý, díky Tereze!

Harald (Germany)